Comarch erp xl instrukcja

Program comarch xl istnieje to rozbudowany system klasy ERP działający i poprawiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wprowadzane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmłodszych, kilkuosobowych do szerokich firm mających dużo oddziałów na całkowitym świecie.

Ważne zalety oprogramowania tej wersji są ważne w będących dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - ziemia oraz zarządzanie stanem magazynowym, - obieg prywatny oraz zagraniczny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż i prowadzenie relacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl przedstawiam się bardzo rozbudowanymi drogami i potrafi budowę modułową. Przynoszę to absolutne możliwości tworzenia rozwiązania dostosowanego do dużych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w regiony, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą. System firmy comarch jest składany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest prawdziwą analizą wszystkich procesów i i potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście zezwala na zdobycie dużej wydajności w towarzystwu. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję również sposób w kształcie SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa więc w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten sposób dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie cierpi potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz mieszkania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwalają one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców kiedy również zamienniki. Mienie nowych wersji technologicznych pozwala na dostosowanie oferty biura do odbiorcę zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest eksploatowany w ponad 5000 przedsiębiorstw w pełnej Polsce. Największe branże obsługiwane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, internetowa oraz automatyka. Najwięksi użytkownicy to: - Kupiec - VOX składy budowlane