Kobieca intuicja ciaza

W terminie, kiedy staramy się z swym partnerem o dziecko, każdy dzień jest niebezpiecznym liczeniem na dobrą nowinę. Najchętniej od razu po stosunku poszłyśmy do apteki po test ciążowy i sprawiły go, by jak już powiadomić rodzinę i panów o rychłym zwiększeniu się rodziny. A często daje się, że mimo dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, że nie stanowimy w ciąży. Nie zniechęcajmy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede każdym, należy zrozumieć, na pewne zasadzie działają testy ciążowe łatwe w aptece. Ich postępowanie jest bowiem bardzo przydatne. Polega na wykryciu hormony HCG (tworzonego w sukcesie wpadnięcia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są bardzo dostępne w kadrze i również bardzo przyjazne, dlatego należy je przyjmować zgodnie w zaleceniami na danej ulotce.

Mulberry's SecretMulberry's Secret A melhor maneira de ter um tom de pele uniforme

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może wychodzić z niewielu czynników:

przeterminowanie – tak jedno jak każdych innych artykułów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych dodatkowo nie należy używać po upływie czasu ważności. To gdyż jego wielkości mogą stanowić zaburzone, a efekt będzie niewiarygodny, zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – wpływ na wynik testu ciążowego nie właśnie jego odpowiednie działanie i odczekany czas od czasu ewentualnego zapłodnienia. Przydatne są również choroby kobiety, przyjmowane przez nią leki i wiek. Tak dlatego, kobiety z chorobą nerek, przekwitające i biorące leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w form powinny raczej zgłosić się do specjalisty, bowiem w ich sukcesu test może wykazywać ciążę, do której tak tak nie doszło, mikroporonienie – czasem zdarza się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego zrobieniu, wyszedł ujemny. Widać to nazywać, że przybyło do zapłodnienia, jednak zarodek nie zagnieździł się w macicy. W takim wypadku koniecznie zgłoś się do lekarza, ponieważ najprawdopodobniej stanowisz w ciąży pozamacicznej, pośpiech – to najpopularniejsza przyczyna błędów w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich pomiarom będzie ważna znaleźć ciążę teraz w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie dobry ważny składnik: HCG jest najwcześniej wykrywalne w natury, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, by mieć poważniejszą pewność.

Obecnie testy ciążowe są tak zrobione, że badają w 99,9% przypadkach ciążę. Zawsze należy dbać o tym, że w żadnym przypadku nie są nieomylne a dla większej pewności należy udać się do specjalistę i stworzyć specjalne badania. Lecz w razie pomyłek, najczęściej daje się, iż test wykrył ciążę której nie ma, nie natomiast na odwrót. Dlatego kobiety, które nie chcą wydarzeń w ciążę, mogą czuć się uspokojone negatywnym wynikiem testu.